אוריגמי

0
66
קרדיט - Canva

אומנות קיפולי הנייר היפנית פופולרית ואהובה מאד הן בקרב מי שעוסק בה באופן מקצועי והן בקרב ילדים, משפחות וחובבנים שרואים בה תחביב מהנה לשעות הפנאי. יש רמות שונות של אוריגמי שמתאימות לכל אחד וכמובן שיש אינספור קטגוריות של תוצרים. יש אפשרות לקפל נייר אחד בלבד לכדי תוצר אחד ויש אפשרות לשלב יותר מדף נייר אחד וכך להגיע לרמת קושי ומורכבות גבוהה במיוחד. בבית שיש בו ילדים תמיד כדאי שיהיו ניירות שמיועדים לאוריגמי על בסיס קבוע וכך אפשר לשלוף אותם בכל רגע של שעמום או חיפוש תעסוקה, לבחור את התוצר הרצוי ולהתחיל לעקוב אחרי הוראות הקיפול עד שמסיימים בהצלחה.

מי אוהב לעשות אוריגמי?

כאמור, מכיוון שהאוריגמי מתאים לכל אחד הרי שמדובר בהעדפה אישית לאימוץ תחביב חדש. כיום אפשר להשיג אינספור חוברות או דפי הנחיה לקיפולי נייר, אפשר לבחור את הגודל של הניירות ויש אפילו בחירה בין ניירות ששני הצדדים שלהם באותו צבע לבין נייר שבצד אחד הוא צבעוני ובצד אחד לבן. יש גם חבילות נייר אוריגמי עם דוגמאות שונות והכי טוב לקנות חבילות שיש בהם כמה וכמה סוגים, דגמים וצבעים של דפים וכך לגוון בין היצירות השונות שבוחרים לקפל. יש תוצרים שלוקח רק כמה דקות לקפל אותם ויש כאלה שצריך להשקיע לא מעט זמן ולדייק בהם על מנת לקבל תוצר מושלם.

איך יודעים איפה לקנות ציוד לאוריגמי?

מכיוון שגם בתחום זה יש את המוצרים היותר או הפחות איכותיים ומומלצים – חשוב מאד לבחור חנות פיזית או אתר אינטרנט שמתמחים בציוד ואביזרים ליצירה ומלאכת יד, מה שיבטיח שהמוצרים שיהיו שם איכותיים, ברמה גבוהה וכאלה שאפשר יהיה להכין מהם תוצרים יפים, איכותיים ועמידים. אוריגמי יכול להיות מקצועי או תחביב אך כל אחד שיקפל את הדף ירצה להרגיש שהוא גאה בעצמו על יצירה שהוא ביצע בעצמו ויתכן שירצה גם לשמור אותה.

ארט דיפו – הבית של האומנות! סניפים בפריסה ארצית ואתר אינטרנט מקוון להזמנות, תשלום מאובטח ומשלוחים מהירים לכל הארץ.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here