בגדי עבודה

0
2058
בגדי עבודה

בגדי עבודה הם הרבה יותר ממדים או מבגדים שהעובדים לובשים במהלך שעות העבודה. בגדי עבודה הם הדרך שלכם להשיג שתי מטרות סותרות במקביל: להשפיע על תחושת המחויבות של העובד מחד ועל תדמית החברה מאידך. עם זאת, כדי להשיג את שתי המטרות בגדי העבודה צריכים להיות ייצוגים ובמקביל גם נוחים, יעילים ואופנתיים.

לכן, חובה לפנות לחברה העושה שני דברים:

• מייבאת ומשווקת בגדי עבודה המיוצרים ע"י החברות המובילות בתחום זה, כך שבגדי העבודה יהיו עשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים בשוק ויעשו את העבודה (תרתי משמע).

• משרתת לקוחות מתחומים שונים שנעים מרפואה דרך תעשייה וכלה במסעדנות, כך שאתם יכולים להתאים אותם לתחום העיסוק שלכם, לצורך הספציפי ואפילו לתקציב.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פנייה לחברת ירונדרס – חברה שדרכה אתם יכולים להשיג כל מה שאתם צריכים למקום העבודה שלכם: ביגוד מקצועי, ביגוד ייצוגי, מוצרי בטיחות, נעלי עבודה ואפילו אביזרים משלימים כמו כובעים, כפפות, צעיפים, חגורות, עניבות והלבשה תחתונה.

איך לבחור בגדי עבודה?

האלמנט החשוב ביותר בבחירת בגדי עבודה היא התאמתם לעיסוק ולסביבת העבודה שלכם, למשל: בגדי עבודה בתחום המסעדנות צריכים להיות עשויים מבד איכותי דוחה כתמים שעמיד בכביסות רבות. הסיבה לכך היא שבגדים אלו חשופים לכתמים ולכלוך (למשל של שמנים שונים שנמצאים בסביבת המטבח), כך שמדרך הטבע הם יעברו הרבה כביסות.

לעומתם, בגדי עבודה של פועלים באתרי בנייה צריכים להתאים לדרישות הייחודיות של סביבת עבודה זו: נוחות ללא פשרות, שמירה על בטיחות העובד באמצעות עמידה בתקנים הרלוונטיים ועמידות בפני פגעי מזג האוויר.

ואלה כמובן שתי דוגמאות בלבד כי לכל תחום עיסוק הבגדים המתאימים לו ולו בלבד. המשמעות היא שהצטיידות בבגדי העבודה הנכונים יכולה לעשות פלאים, אבל צריך לעשות זאת בחוכמה ע"י פנייה לחברה שתחום התמחותה הוא בגדי עבודה.

למה לבחור בירונדרס?

מלבד העובדה שחברת ירונדרס היא בין היחידות שעונות על שני הקריטריונים שצוינו לעיל, היא גם עושה זאת תוך כדי שירות מקצועי, אמין, אמין ואיכותי. החברה עושה הכל כדי שלקוחותיה יהיו מרוצים ולכן עומדת לרשותם לכל אורך התהליך. החברה לא רק מסייעת בתהליך הבחירה של בגדי עבודה, אלא גם מספקת את הסחורה ברמת הגימור הגבוהה ביותר ובזמן מהיר להפליא.

בנוסף, החברה מאפשרת ללקוחותיה ליהנות משירותים מקבילים הודות לקיומו במקום של בית דפוס חדשני. בית דפוס זה מאובזר במכונת הדפסה ורקמה באיכות גבוהה ומספק גם שירותי עיצוב גרפי, כך שאתם מקבלים את כל הדרוש לכם תחת קורת גג אחת בלבד.

וזה לא הכל כי אם לא מצאתם את מבוקשכם (לא סביר כי החברה מספקת בגדי עבודה במגוון רחב של עיצובים וצבעים) – החברה תייצר עבורכם את הדרוש לפי הדרישות והרצונות הספציפיים שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here