חבילות קרוז

0
1772
חבילות קרוז
קרדיט pixabay

ישראלים אוהבים לגוון את טיוליהם באירופה. שניים מהמבוקשים ביותר הם טיולים סולידיים מאורגנים ו/או נופש באתר נופש יוקרתי ועוד. קרוז הוא סוג של טיול המשלב באופן נפלא את שני סוגי הבילוי האלו. חבילות קרוז בים התיכון כוללים נופש בספינת ענק שבה יש את כל המתקנים הנדרשים למנוחה ופעילות מגוונת אחרת, ולצידה טיולים בני יום אחד לאתרים מעניינים. מסלולי השייט מגוונים ונערכים בלוחות זמנים שונים. יש ארוכים יותר ופחות ויש קצרים. קיים מבחר נמלי עגינה פופולריים ביוון, איטליה, קרואטיה, מלטה, קפריסין רודוס ועוד. למעשה, מי שמעוניין לרדת מהספינה בוחר את המסלול בעיקר על פי האתרים שטרם ראה ורוצה לראות עתה.

הספינה היא, למעשה, מלון צף בן 5 כוכבים ויותר כאשר הכול כלול בו. בראש ובראשונה מדובר על אוכל סביב השעון. ניתן לקבל ארוחות בוקר, צהריים, ערב וארוחת חצות מדהימה. כל אלו מתקיימות באולמות שונים, ובכל ערב יש לפחות תפריט אחד המבוסס על מטבח אחר. אסייתי, מזרחי, אירופאי קלאסי, מקסיקני, יווני ועוד. כמובן, שכל אחד יכול לבחור את התפריט האהוב עליו. בנוסף, יהיה מזון מהיר לאורך כל היום בדוכנים הפזורים בנקודות שונות. בספינה פעילות מגוונת. החל משהייה בבריכות עם משטחי שיזוף, דרך חדרי ספא, כושר ואולמות משחקי כדור ועוד וכלה בבידור יומי ולילי הכוללים סרטים, הופעות, הצגות, משחקים, ריקודים וכדומה.

על הספינה קזינו שניתן להמר בו, יש חנויות דיוטי פרי לממכר מוצרים מגוונים מוזלים ועוד. השייט עצמו נעים ורגוע בזכות הספינה הענקית. ניתן למצוא בה נקודות שונות להתבודדות, ומהן ניתן לצפות בזריחות בשקיעות, בנופי ים וחוף, בשובלי הגלים שהספינה יוצרת ועוד. מלונות יבשתיים אינם מסוגלים לייצר אווירה מיוחדת כזאת. ההפלגה הינה בלילה והעגינה בנמלים ביום. כל מי  שרוצה לרדת מהספינה ליום טיול יכול לעשות זאת במספר דרכים. יש הבוחרים במסגרת טיול המאורגן על ידי החברה. המסלול מהנה מאוד וכולל ביקור באתרים חשובים שחלקם הינם אתרי מורשת של האו"ם. הנסיעה באוטובוס ממוזג בליווי מדריך טיולים. ניתן לטייל עצמאית, לבקר במרכזי ערים, לשהות בחופי הים ועוד.

חבילות קרוז כוללות מסלולים הכוללים ערים אטרקטיביות בים התיכון ואיים מתויירים רבים. בין היתר רומא, ונציה, נאפולי, בארי פלרמו שבאטליה, ערים חשובות אחרות דוגמת אתונה – פיראוס, וולוס ביוון, טרייסטה שבקרואטיה, לרנקה ולימסול בקפריסין ועוד. ממקומות אלו ניתן להגיע למנזרי מטאורה, לאקרופוליס באתונה, לקולוסאום ולמדרגות הספרדיות ברומא, לכיכר סאן מרקו בוונציה ועוד. חבילות קרוז מתאימות לאוכלוסייה מגוונת, למשפחות עם ילדים, לזוגות, ליחידים, לקבוצות עבודה, לחוגים מקצועיים ועוד. כל אחד יכול למצוא את מקומו ואת הבילוי המועדף עליו. ניתן לקבל תאים על הסיפון שנחשבים ליקרים או זולים יותר בבטן הספינה. צוות עובדים גדול משרת את כולם 24/7. מומלץ להזמין קרוז בחברה בעלת מוניטין.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here