חקירות כלכליות

0
133
חקירות כלכליות
קרדיט : canva

חקירות פיננסיות מתבצעות כדי ללמוד עוד על הנכסים והכספים של אדם או חברה. לפני יצירת שותפות פיננסית, מטרת החקירה היא לרוב לספק מידע פיננסי שיכול לתת תמונה כללית של אדם או חברה. אתם יכולים להשתמש בידע לטובתכם בעת ביצוע עסקאות ושותפויות הכרוכות בסיכון ואי ודאות, בהתבסס על המידע שאותו תוכלו להשיג בעזרת שירותי חקירות כלכליות. חברת אור חקירות מתמחים מזה שנים רבות בביצוע חקירות כלכליות למגוון רחב של ארגונים וחברות במשק.

מתי חשוב לערוך חקירות כלכליות?

כיום ישנם חובות רבים למגוון בעלי עסקים ומשרדי הוצאה לפועל פועלים בכל הכוח. חובות אלו נוצרו כתוצאה מכך שבעלי עסקים נטלו סיכונים מיותרים או לא מושכלים במהלך עסקאות שונות. החקירות המקיפות של משרד אור חקירות יכולות לעצור את זה. החוקרים המיומנים של החברה יספקו לכם עובדות מהימנות ורלוונטיות.

מעורבות של חוקר פרטי בהליכי גירושים

גירושים הם הליך קשה. מצבים מסוימים כוללים ויכוחים והסתרת נכסים. חלוקת רכוש שוויונית וכן מזונות סבירים (בהתבסס על הכנסתו של כל אחד מבני הזוג) הם בדרך כלל היבטים של הליכי גירושין. משרד חקירות יבדוק בקפידה ובאופן סמוי את "רכושו ונכסיו המוצנעים" של בן הזוג במצבים מסוימים. לאחר איסוף המידע הנדרש בעקבות חקירות  מקיפות, חוקר פרטי יכול לייצג את הממצאים בבית המשפט לטובת הלקוח שלו .

  • חקירות פיננסיות יכולות להניב מידע בנושאים הבאים:
  • מידע על החזקות המקרקעין של בן הזוג החשוד לרבות בהחזקת בתים, מגרשים וכל מקורות הכנסה אחרים.
  • סניפי בנקים וחשבונות השייכים לחשוד.
  • מעקב אחר משאבים פיננסיים כולל מעקב אחר ביטוחי מנהלים, פנסיה, קופות גמל וזכויות פיננסיות נוכחיות וצפויות.
  • עבודת שטח היא תהליך של איסוף מידע על ידי ראיון חשודים או קרובים בסביבתו של החשוד.
  • איתור מקום מגוריו הנוכחי של החשוד.

כפי שניתן לראות, חקירות ניתן לבצע לא רק בתחום העסקי והמשחרי, אלא גם בתחום האישי. אם אתם זקוקים לשירותי חוקר פרטי בתחום הכלכלי, התקשרו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות בחברת אור חקירות. אור חקירות יעשו את כל מה שבאפשרותם כדי לתת לכם מענה לבעיה שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here