מאוורר תעשייתי

0
489
מאוורר תעשייתי
קרדיט https://sphere-eng.co.il

מאוורר הוא מוצר שנמצא בכל בית כמעט. זהו פריט פשוט למדי, ולכן בדרך כלל לא מוקדשת תשומת לב רבה מדי לבחירת הדגם הספציפי, מה גם שגם כך הוא מספק תועלת רבה בימי הקיץ הלוהטים. מאוורר תעשייתי לעומת זאת, הוא כבר מוצר מורכב שנדרש לעמוד במשימה מאתגרת הרבה יותר – שמירה על אוויר נקי במפעל שמתבצעות בו עבודות מסוגים שונים, ולמעשה הבטחת סביבת עבודה בריאה ונעימה. מטרה נוספת של המאווררים התעשייתיים היא למנוע התחממות יתר של האוויר בחלל על-מנת שהמכונות לא יתלהטו. בהתאם חשוב לבחור את המאוורר באופן מושכל, ורצוי לעשות זאת בעזרת מהנדסים שזו המומחיות שלהם. חברת קוניצין ולדימיר פתרונות אוורור תעשייתי, מציעה קטלוג נרחב של פתרונות לרבות מאווררים תעשייתיים וכן ייעוץ מקצועי שבזכותו יותקן המוצר האופטימלי.

השיקולים המרכזיים בבחירת מאוורר תעשייתי

* עוצמה – יכולת האוורור של כל המאווררים התעשייתיים גבוהה באופן טבעי, וחשוב להתאים אותה הן למידות החלל שבו יותקן המאוורר והן לאופי הפעילות בו (ככל שהיא אינטנסיבית יותר, וכוללת חומרים בעייתיים יותר, כך נדרשת עוצמה רבה יותר).

* מיקום – גם בחירת הנקודה המדויקת שבה יוצב המאוורר משפיעה על בחירת הדגם הספציפי, גם מבחינת המידות של המכשיר וגם מבחינת כוח האוורור שלו.

* אמינות – חלק גדול מהמאווררים הביתיים לא מחזיקים מעמד זמן רב. לעומת זאת אלה התעשייתיים נדרשים להיות עמידים מאוד ואמינים לחלוטין, משום שתקלה במאוורר עלולה להוביל להשבתת קווי ייצור שלמים וכך לגרום נזק כספי חמור.

ניסיון, בקיאות ומחויבות מלאה לכל לקוח

כל נשות ואנשי המקצוע בחברת קוניצין ולדימיר, מבינים היטב את תפקידו החשוב של כל מאוורר תעשייתי בכל עסק. בהתאם השירות הרלוונטי – ייעוץ ועזרה בבחירת הדגם הנכון, אספקתו והתקנתו – מתבצעים על בסיס אחריות מלאה ומחויבות מוחלטת לספק מענה מקצועי מיטבי בכל מסגרת תקציב נתונה. הניסיון הרב שהצטבר בחברה והלמידה המתמדת מובילים להיכרות מעמיקה עם מבחר רחב של מאווררים תעשייתיים ובהתאם את מציאת הפתרון המושלם לכל צורך. מאפיין נוסף של השירות הוא זמינות גבוהה, כך שכבר בקרוב האוויר בחלל המפעל (או כל מקום אחר כמובן) יהיה נקי ונעים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here