מקלחון זכוכית

0
2949
קרדיט תמונה stockunlimited.com

יש לכם מקלחון עם וילון? אתם בטח מכירים את התחושה המרגיזה הזו שהוא נדבק לגוף. בגדול, נרצה או לא, וילון המקלחת שפוגש את גופנו בעת הרחצה, מנטרל את כל פעולת הניקיון מהסיבה הפשוטה שהוא צובר המון חיידקים ולעיתים גם עובש ורטיבות. אז מה עושים כדי לצאת מהלופ המלוכלך הזה? התשובה מאד פשוטה- מקלחון זכוכית!

מקלחון זכוכית- לא לרצות לצאת מהמקלחת!

מקלחונים ניתנים לשלל עיצובים אינדיבידואליים ומעניקים במה גדולה לאמירה עיצובית אישית. קיימות מגוון אפשרויות עיצוב; מראה הזכוכית, דלתות הזזה או דלתות כנף, וכן אפשר לבחור את מיקום דופן וחזית הפתיחה, עיצוב ידיות האחיזה, צורת הצריבה על גבי הזכוכית, כיצד הדלתות יראו ובאיזה גימור והרשימה עוד ארוכה. מה שטוב באקלקטיות הרחבה של מקלחונים מזכוכית הוא שאין מצב שהתוצאה לא תתאים בצורה אידיאלית לטעמכם.  כמובן שחשוב מאוד להתחשב בחלל חדר הרחצה, מידותיו וכל שאר הפרמטרים שנלווים להתקנת מקלחת וזאת על מנת להגיע לתוצאה הרצויה ביותר.

 

מקלחון זכוכית
קרדיט תמונה stockunlimited.com

אצלנו ב-"מקלחון. קום" תוכלו למצוא מגוון מרשים של מקלחונים ממיטב חומרי הגלם שיש לשוק להציע ובגימורים יוצאי דופן שיוצרים תוצאות מרשימות. ברשותנו קיימים מגוון סוגי זכוכית ודוגמאות צריבה שיאפשרו לכם לבחור את המקלחון הכי מדויק בעבורכם. כמובן שכלל המקלחונים שלנו אטומים למים, קלים לניקוי ומהווים פתרון מעולה לניצול מלא של החלל, תוך התאמה מקסימלית לגודל החלל ולסגנון המועדף על כל לקוח ולקוח-החל ממקלחונים פינתיים, גזומים או עגולים, וכלה במקלחון יחיד, חזיתי או מקלחוני יוקרה מרווחים. מה שהכי כיף בזה הוא שכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור והשאר יטופל על ידי צוות המקצוענים שלנו.

מקלחון זכוכית -למה דווקא ב-"מקלחון.קום" ?

הגישה שלנו לפתרונות לחדר הרחצה מורכבת משלושה מרכיבים: מקצוענות, פרודוקטיביות וזמן.

אנו סבורים כי מהרגע שהחלטתם כי אתם מעוניינים בהתקנת מקלחון זכוכית בחדר הרחצה שלכם, בטח לא תרצו לחכות זמן רב. על כן, אנו עומדים על כך שמרגע ההזמנה המדידות ייערכו תוך 48 שעות וההתקנה תבוצע לא יאוחר מ-14 ימים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here