ערכת לידה

0
434
Credit Canva

כל יולדת יודעת שעם הלידה יגיעו מתנות רבות הקשורות ללידה, לתינוק או לתינוקת החדשים וגם שיש הרבה מאוד מוצרים שיש לרכוש. ערכת לידה מעניקה ליולדת מגוון מוצרים לכבוד הלידה שתוכל להתנסות בהם ולהבין אם אלו מוצרים שתרצה גם בהמשך או לא. בלה בבה תוכלו למצוא מגוון מוצרים לתינוק שישמשו אתכם גם בהתחלה וגם בהמשך הדרך.

ערכת לידה כיפית

ובכן, מה מכילה ערכת לידה כיפית? מוצרי התנסות! בקבוק לתינוק, מוצץ, חיתולי טטרה, שמן ומשחות לעורו העדין של התינוק שלך, חיתולים, מגבונים, משטחי החתלה ואפילו מוצרים לאימא הטרייה או הוותיקה שהיא יכולה להתפנק איתם. ישנן ערכות שבהן יש רק מוצרי טיפוח לתינוק כמו קרמים, שמנים, שמפו וסבון רחצה לגופו של התינוק. הערכה מספקת דוגמיות בגדלים שונים אשר יעניקו הן לאם והן לתינוק את האפשרות להתנסות ולהחליט מה הכי טוב בשבילם לפני שרוכשים את המוצרים האלה בגודלם ובמחירם המלא. מי שאינה מניקה יכולה להתנסות גם בתמ"ל של החברות השונות. האם חייבים להשתמש בכל המוצרים? לא. כל אחת יכולה לבחור באילו מוצרים היא רוצה להשתמש. אם את רוצה מנעד רחב של אפשרויות את יכולה להתנסות בכל המוצרים אך זו לא חובה. לעיתים התינוק מגיב למוצר מסוים ממש טוב ואין צורך לצאת לסבב חיפושים בין המותגים השונים, ולפעמים מעניין לדעת אילו אלטרנטיבות קיימות כיום בשוק. בסופו של דבר הנושא נתון להחלטתך בלבד.

כמה עולות הערכות?

ערכת לידה לרוב לא תעלה על מחיר של 30 ₪. כאשר ישנן ערכות שהן חינמיות וישנן כאלו שיש לשלם עליהן מחיר סמלי. האם המחיר הזול נובע מכך שהמוצרים בה זולים? כלל לא. המוצרים שנמצאים בערכות אלו שייכים למותגים המוכרים והנמכרים ביותר בארץ ובעולם. הסיבה למחיר המוזל הוא באמת כדי להעניק ליולדת את האפשרות להתנסות עם מגוון מוצרים מוקטנים במידותיהם ובתכולתם לפני שהיא רוכשת מוצר בגודל מלא. כידוע, מוצרי תינוקות אינם זולים כלל, ולכן בהחלט מומלץ לרכוש ערכה כזו שתעניק ליולדת את ההיכרות עם המוצרים השונים.

כל המוצרים תחת קורת גג אחת

אם אתם מחפשים מקום שבו תוכלו למצוא את כל המוצרים שאתם זקוקים להם, הגעתם למקום הנכון! אתר לה בבה מתמחה מזה שנים רבות וארוכת הכל הקשור לתינוקות ולכלל המוצרים הנדרשים עבורם. חייגו עוד היום 048734472

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here